сірники клієнтам дилерам ціни на сірники портфоліо контакти faq

Сірники клієнтам

Виглядати на мільйон доларів сірниковим коробкам MatchesTrend допомагають не тільки їх мільйони.

Бездоганна репутація, висока працездатність, прекрасний смак і впевненість у собі - обов'язкові складові діяльності й успіху MatchesTrend.

Для сірникових коробків MatchesTrend якомога краще підходить визначення 'haute couture', адже MatchesTrend ретельно продумує і створює все: від картону до дизайну.
Кожен елемент сірникового коробка індивідуальний і неповторний.

Безкомпромісна якість, шик, бездоганний стиль - візитна картка MatchesTrend.

Шоу і вечірки за участю MatchesTrend не знають собі рівних. Їх блиск, гламур і бездоганність приковують увагу публіки і спалаху фотокамер. MatchesTrend - лідери світської хроніки. Сірникові коробки MatchesTrend ретельно підготовлені, завжди епатажні і неординарні. Вихід в світ шокує й інтригує, MatchesTrend завжди виглядають прекрасно. При всьому бажання на світських раутах Вам не вдасться злитися з натовпом. MatchesTrend завжди в центрі уваги й уміє цим користуватися. У звичайному житті виглядають не менш шикарно і неординарно, природно і завжди доречно.

Навколо MatchesTrend завжди ажіотаж. Мільйони людей прагнуть їх доботи або хоч би доторкнутися! Не запізніться замовити і для себе дорогу в світ моди, стилю й успіху.

відділ продажів

8 039 738 7531
8 048 788 2137
пишіть MatchesTrend ››

MatchesTrend news

україномовна версія сайта> matches.od.ua

11.07.2006

topˆ

© MatchesTrend > matches.com.ua | сірники рекламні - сірники сувенірні -

| web дизайн raApelsin.com >